SCP-PL-200

Identyfikator podmiotu : SCP-PL-200

Klasa podmiotu : Euclid/potencjalny Keter

Specjalne czynności przechowawcze : SCP-PL-200 Należy trzymać w zamkniętym pomieszczeniu o wymiarach 5 na 7 metrów. SCP-PL-200 MUSI być stale widoczny, co oznacza potrzebę światła, najlepiej imitującego słoneczne. Pokój musi być w ciemnych zieleniach i brązach.

Opis : SCP-PL-200 jest niezwykle agresywnym SCP który jest całkiem liczny, albowiem na kraje wschodniej Europy w której on występuje przypada az [USUNIETO] osobników. W tej chwili jest ich tylko [USUNIĘTO] i wszystkie osobniki są w posiadaniu fundacji. SCP-PL-200 jest w środowisku naturalnym w barwach czarno-zielono-brązowych. W dotyku jego ciało podobno przypomina papier ścierny. Do testów dopuszcza się personel klasy D w grupach liczących 5/6 osób + 2 uzbrojonych strażników (z uprawnieniami poziomu 3) albowiem tak dużej ilości stworzeń SCP-PL-200 nie zaatakuje a przy większej by się ukrył. Pokarm trzeba SCP-PL-200 przekazywać przez specjalny system otworów w suficie.

latest?cb=20130221180931&path-prefix=pl

Powyżej SCP-PL-200 albinos, okaz niezwykle rzadki. Zdjęcie zrobione godzinę po ucieczce tego okazu z placówki fundacji.

Jedyne słowa wypowiedziane przez SCP-PL-200.
-To to monstrum mówi?! - Dr.[USUNIETO]

SCP - Przestancie…
Personel klasy D - Mówisz?!
SCP - Zamilknijce albowiem czas się zbliża
Personel klasy D - Jaki czas?! O czym ty mówisz?
SCP - Nie będzie wam dane ujrzeć swiatła słonecznego… tak… czasss się zzblizaWkroczyliście do mego lasu i juz nie wyjdziecie
[Odgłosy szamotaniny i strzałów. Straźnicy wołają przez radio o pomoc]

Warto wspomnieć że powyższy tekst dotyczy właśnie owego okazu SCP-PL-200 albinosa. Wszelkie próby nawiązania kontaktu z innymi SCP-PL-200 się nie udały. Tylko owy albinos po złapaniu jeszcze mówił, lecz nie udało się uchwycić jego rozmów i udokumentować ich.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License