SCP-PL-999-J
ocena: 0+x

Identyfikator podmiotu: SCP-PL-999-J

Klasa podmiotu: Bezpieczne

Specjalne Procedury Przechowawcze: SCP-PL-999-J przechowywany jest w dwupokojowej celi wyposażonej w umeblowanie i przedmioty oraz łazienkę. Nie wolno bytowi budować lub ulepszać jakieś maszyny lub coś innego. Podmiot ma prawo poruszać się po placówce tylko z ochroniarzem poziomu 01 który będzie pilnować podmiota żeby nie wziął jakiś narzędzi inżynierskie, jak już weźmie jakieś narzędzia i będzie coś budować to trzeba mu szybko przerwać jak nie zdążymy to nie ma już ratunku i wysadzi całą placówkę, jak już dojdzie do takiego incydentu to proszę przygotować worki na ciała w ilości miasta, placówki lub całego państwa oprócz niego. I może jadać w głównej kantynie ale nie może też wziąć widelcy lub łyżki które może też wykorzystać jako narzędzi, to podmiot musi być karmiony przez ochroniarza lub innego pracownika SCP. Urządzenie namierzające zostało przypięte SCP-PL-999-J na dodatkowe bezpieczeństwa i nie wolno go zdejmować. Nie wolno stosować przemocy wobec SCP-PL-999-J tylko jak będzie się szarpać albo wyzywać to można użyć przemocy, pozwolenie od Dr. ███████ ██████.

Opis: SCP-PL-999-J to nastolatek płci męskiej pochodzenia Polskiego, podmiot ma pseudonim "Sam(O)Strach" który sam się nazywa i nazwę wziął z jednego z postaci ("Duchów!" który zawsze poprawia podmiot "Sam(O)Strach!") z gry Ghost Master, a jego imię i nazwisko to Eryk Kościuszko. Utrzymuje, że ma szesnaście lat. Charakteryzują go Czarne włosy i Błękitne oczy, nosi więziene ciuchy i biały fartuch.

Podmiot utrzymuje ze jest naukowcem ale nim nie jest, nie ma dokumentów które by potwierdzili ze jest naukowcem a nawet jest za młody żeby być naukowcem "Jest jeszcze gówniarzem…" - Dr. ███████ ██████. Byt jest bardzo mądry i inteligentny, we wszystkich testach na inteligencję podmiot zyskuje wynik wyższy niż średnia (Podmiot jest mądrzejszy od Alberta Einstein'a!). Byt bardzo lubi budować i zaprojektować maszyny czy wynalazki ale podmiot ma takiego ogromnego pecha, ze jak już skończy budować, naprawiać lub ulepszać jakąś maszyne nie ważne z jakiego materiału to od razu wybucha z nuklearności, elektryczności albo utworzy się czarną dziurą ale to tylko teoria. Co niezwykłe, byt zawsze wychodzi bez szwanku z każdego horroru do jakiego doprowadzi jego własna maszyna którą stworzy a potem się nie przyznaję ze to nie jego maszyna i dodatkowo mówi "Ja nie wiem co się stało, może jakiś debilny pracownik z waszej fundacji zrobił to, ja nic nie zrobiłem".

SCP-PL-999-J zwrócił na siebie uwagę Polską Fundacji po raz pierwszy, kiedy w mieście ██████████ został całkowicie zniszczone przez masakrycznym wybuchiem które było promieniowanie nuklearności, jeszcze ten wybuch pochłonęło dodatkowe dwa (2) miasta, ofiar było [Usunięto]. kiedy Polska Fundacja dowiedziała się o tym wybuchu to szybko interweniowała i wysłała jednostki MTO sprawdzające miejsce zdarzenia, kiedy przybyli sprawdzić co się stało widzieli SCP-PL-999-J który płakał i krzyczał w tym stylu "Dlaczego?!" Kiedy żołnierze MTO przybliżyły się do podmiota i zapytali się podmiota jak przeżył ten masakryczny wybuch i dlaczego placze, podmiot odpowiedział "Dlaczego płacze?! nie płacze przez ludzi którzy zginęły tylko o restaurację która wcześniej tu była, dlaczego musiałem budować od razu maszynę niż pójść pierw do restauracji i kupić pizzę i pepsi… Dlaczego?!"

Dokument PL-999-J-1-a: Część dziennika opisującego maszyny, które cudem udało się zbudować SCP-PL-999-J.

SCP-PL-999-J-1: To pierwszy robot który udało się podmiotowi tworzyć beż żadnych wybuchów. SCP-PL-999-J-1 to królik-humanoid robot płci żeńskiego, też podmiot ma sztuczną inteligencję. Nie można uznać tego byta za Obiekt Joke, podmiot jest bardzo niebezpieczny ale nie agresywny i da się z nią pogadać. Byt posiada różnorodne gadżety i bronie od miecz świetlny do rakiet nuklearnych.

<dane uszkodzone>

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License