SCP-PL-210 - Kwiat Matematyczny
ocena: 0+x
S7zwR2S.jpg?1

SCP-PL-210

Identyfikator podmiotu: SCP-PL-210

Klasa podmiotu: Keter

Specjalne Czynności Przechowawcze: SCP-PL-210 jest przechowywany w specjalnym pomieszczeniu, w którym znajduje się mnóstwo lamp skierowanych w jego stronę. Są one potrzebne, bo podmiot przechowywany bez światła może łatwo wymknąć się spod kontroli. Do donicy (SCP-PL-210-1) codziennie około godziny 14:00 musi być dostarczana odpowiednia ilość pomidorowego ketchupu. Kwiat wyrastający z niej (SCP-PL-210) w tym samym czasie musi być polewany mlekiem. Jeśli te czynności nie zostaną wykonane [USUNIĘTO]. Pracownicy podczas przebywania w pomieszczeniu muszą mieć na oczach noktowizory. W przeciwnym razie zginą po spojrzeniu na podmiot z niewyjaśnionych przyczyn.

Opis: Z wyglądu obiekt bardzo przypomina zwykłą różę. Ma bardzo dużo malutkich liści, a jego korona jest koloru ciemnoczerwonego. Donica ma wymiary 10 cm X 10 cm X 15 cm. Jest wykonana z substancji podobnej do słomy, ale nieco ciemniejszej. Roślina jest niezniszczalna.

Dodatek: SCP-PL-210 został znalezion \y w zniszczonej szkole w sali, w której kiedyś prowadzone były lekcje matematyki. Dlatego obiekt został nazwany Kwiatem Matematycznym.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License