''Miły Morderca''

Identyfikator podmiotu: SCP-PL-201

Klasa podmiotu: Euclid

Specjalne Czynności Przechowawcze: SCP-PL-201 musi być przechowywany w domu jednorodzinnym o wymiarach ██████. Jako iż że SCP-PL-201 nie może zamieszkiwać w pobliżu innych podmiotów anomalnych, SCP-PL-201 aktualnie zamieszkuje strefę 201 w okolicach miasta ████████ w Województwie świętokrzyskim. Dostęp do SCP-PL-201 mogą mieć naukowcy o poziomie uprawnień 2 lub wyższym.

W strefie 201 powinno znajdować się 10 pracowników ochrony Fundacji i 5 personelu klasy D.
SCP-PL-201 dnia 21 każdego miesiąca zabija 1 personel klasy D. W tym dniu SCP-PL-201 wykazuje agresywne zachowanie w stosunku to tego personelu a w nocy morduje dźgając nożem. Przed nocą ochrona Fundacji musi zabrać resztę klasy D do specjalnych cel na tą noc. Następnego dnia personel ochrony musi wynieść ciało ponieważ SCP-PL-201 może przemienić je w SCP-PL-201-1

Notatka Dr.Iva Szanockiego:
Jeżeli SCP-PL-201 nie zabije żadnej klasy D w czasie miesiąca stanie się agresywny w stosunku do każdego człowieka i może bardzo szybko uciec ze strefy 201
Notatka Dr.Władysława Hetmańskiego:
Gdyby SCP-PL-201 grzebał przy ciele zmarłej klasy D trzeba przywieść psa do SCP-PL-201 aby ochrona mogła odnieść ciało z dala od SCP-PL-201. Po odniesieniu ciała, psa należy poddać terminacji.
Notatka Dr.Piotra Wyszyńskiego:
Gdyby SCP-PL-201-1 uciekło, należy poddać podmiot terminacji.

Opis: SCP-PL-201 to humanoidalna istota przypominająca mężczyzne. Mierzy on ok.1.8 metra i jest w wieku ok. 30 lat. SCP-PL-201 nosi na sobie czarną bluze z kapturem oraz ciemne spodnie(posiada on w swojej szafie tylko ubrania podane w raporcie). Posiada on przy sobie torbę w której posiada urządzenia chirurgiczne oraz nóż. SCP-PL-201 je zwykłe ludzkie jedzenie. Podmiot identyfikuje się jako „Antoni”. Podmiot ten jest bardzo miły w stosunku do ludzi których zna, personelowi codziennie przygotowywuje posiłki, gra z nimi w różne, wszelakie gry. Do podmiotów klasy safe i euclid wykazuje agresywne zachowanie a przy podmiotach klasy keter upada na ziemię i zaczyna płakać. Po zamordowaniu personelu klasy D na początku chodzi wokół ciała rozpaczony a po kilku godzinach rozpoczyna operacje w wyniku których powstaje SCP-PL-201-1. Skóra SCP-PL-201 jest odporna przed amunicją i nie można go terminować bronią palną.

SCP-PL-201-1 to humanoidalna kopia SCP-PL-201 która posiada prawie te same umiejętności co SCP-PL-201 ale nie jest odporna na amunicje bardzo ostrą i amunicje rakietową. SCP-PL-201-1 zabije każdą istotę którą spotka.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License