SCP-PL-155

Identyfikator Podmiotu : SCP-PL-155
Klasa Podmiotu : Euqlid Keter

Specjalne czynności przechowawcze : SCP-PL-155 jest przechowywany w ośrodku 5 a dokładnie w celi przechowawczej która ma wymiary 10/10/5 metrów. Ściany celi przchowawczej są wykonane ze stali nierdzewnej o grubości 15 centymetrów, od środka są wzmacniane warstwą tytanu o grubości 3 centymetrów a od zewnątrz warstwą grafenu o grubości 5 milimetrów. W celi są zamontowane 2 kamery z wbudowanym światłem podczerwonym przy których nadzór musi sprawować conajmniej jeden strażnik. Cela SCP-PL-155 musi co tydzień być sprawdzana pod względem uszkodzeń oraz czystości przez techników fundacji. Wszystkie zabrudzenia muszą być wyczyszczone podczas cotygodniowej kontroli a zniszczenia naprawiane odrazu. Podmiot jest karmiony 2 razy dziennie (rano i wieczorem[dostaje 0,5 kg wieprzowiny oraz 2,5 litra wody]). Dostęp do anomali ma personel badawczy o poziomie uprawnienia 3 lub wyższego oraz pracownicy ochrony z poziomem uprawnienia 4 lub wyższego.

Opis : SCP-PL-155 jest to latająca jaszczurka która pluje kwasem siarkowym zabarwionym na pomarańczowy kolor. Sama jaszczurka ma kolor skóry czerwono-bordowy a od ogona do głowy posiada kostny pancerz który jest bardzo wytrzymały na amunicje (zaleca się przeciwko anomali używanie amunicji .357 Magnum lub lepszej) ma cienką skóre na brzuchu, szyji oraz na głowie. Ogon ma 48 centymetrów długości a cała jaszczurka (od końca ogona do głowy) ma 374 centymetry. Podmiot ma piwne oczy. Grupa krwi podmiotu to AB+POS. SCP-PL-155 żywi się surową wieprzowiną oraz wodą pitną.

Pozyskanie podmiotu : Podmiot został pozyskany przez oddzial MTF dowodzony przez Kacpra B█████████ (oddział nie doznał żadnych strat) w Parku Krajobrazowym Lasy nad Górną Liswartą i został przewieziony do ośrodka 5.

ZDJĘCIA SCP-PL-155 CZEKAJĄ NA ODTAJNIENIE!

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License