SCP-PL-108

SCP-PL-108
Klasa obiektu :Euclid
Specjalne środki przechowawcze: SCP-PL-108 znajduje się w przechowalni rozmiarów 2x2x2m ,a w środku znajdują się : klatka elektryczna pod napięciem 1000v , kamera monitoringu umieszczona na lewej ścianie od wejścia , które pilnuje 1 uzbrojony strażnik .
Opis: SCP-PL-108 jest wężopodobną istotą koloru szkarłatnego długości 7 cm długości i 0.3 mm średnicy*wymaga udowodnienia* .Kończyny nie występują. Nie wykazuje potrzeby oddychania czy jedzenia. Badania wykazały , że jest powiązany z SCP-478 sposobem zabijania i bytu , co może stanowić o wspólnym pochodeniu obiektów. Do przeprowadzenia badań potrzebna jest zgoda na piśmie dyrektora placówki ,a samych badań może udzielać pracownik posiadający 4 lub większy poziom uprawnień.
SCP-PL-108 jest podatny na fale elektromagnetyczne które unieruchomiają go. Został znaleziony i zabezpieczony w 12.06.20** przez Dr.████ po fali zgonów w miejscowości ████(Polska) , a później przetransportoawny do ośrodka badawczgo SCP ████(Polska) . Obiekt miał/ma zdolność wpełzania do nosa ofiary kiedy śpi *ofiary mają pomiędzy 25-35 rokiem życia* i powodować przyrost języków na całym ciele *od łydek do szyi oraz we wnętrzu * Po ok.3 dniach ofiara jest pokryta językami i nie ma miejsca na więcej ,więc języki zaczynają rosnąć w mózgu i kościach co powoduje śmierć ofiary . Po tym SCP-PL-108 wychodzi ,a języki znikają i na ich miejscu powstają dziury . Jest udowodnione , że istnieje tylko jeden osobnik tego gatunku ,gdyż nie ma on sposobu rozmnażania się ani podziału . SCP-PL-108 nie porozumiewa się , lecz wykształciła się u niego pamięć i świadomość .
Procedury dot. SCP-PL-108
108-1 : W razie ucieczki SCP-kL-108 należy włączyć największy elektromagnes , włączyyć lokarizator 108a i wysłać 24 uzbrojonych strażników na przeszuanie obiektu i okolic .
108-2 : Jeżeli ktoś wejdzie do przechowalni SCP-PL-108 bez pozwolenia należy zwolnić tą osobę dyscyplinarnie i zaaplikować jej pigułkę amnezyjną poziomu 1.


O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License