SCP-PL-102
ocena: 0+x

Identyfikator podmiotu: SCP-PL-102

Klasa podmiotu: Euclid

Specjalne Czynności Przechowywacze: SCP-PL-102 ma być przechowywany w placówce przechowaczej POLAND-01 w górach: SUDETY. Przewiezienie w to miejsce obiektu odbyło się ze względu na wniosek dr.[CENZURA]. Uzasadnienie to wyższa aktywność obiektu w niższych temperaturach i ułatwienie w procesach badania podmiotu.

Znajduje się on w pomieszczeniu nr. 6, na najniższym poziomie ośrodka. Podłoga znajduje się na głębokości 14 metrów, a sufit na głębokości 11 metrów. Ściany obiektu to beton o grubości 120 centymetrów w każdą stronę, wliczając w to sufit oraz podłogę. Pod pomieszczeniem znajdują się fundamenty o głębokości 3 metrów. Pomieszczenie ma wymiary 3 metry wysokości, na 6 metrów szerokości, na 6 metrów długości. Ściany są niepomalowane, koloru szarego. W poszczególnych miejscach znajdują się zaschnięte ślady krwi. W pomieszczeniu nie może znajdować się nic po za:
-Ubrania trzech pracowników: [CENZURA]. Ubrania są w stanie nie do użytku, podarte i ubrudzone kałem oraz krwią. Wyjaśnienie znalezienia się tych ubrań pomiesczeniu wyjaśnia zapis z badania: Badanie obiektu SCP-PL-102 #1 poniżej.

Drzwi znajdują się od północnej strony pomieszczenia. Zostały zbudowane z żelaza, a klucze do nich znajdują się w pomieszczeniu informacyjnym. Po incydencie z dnia 29-06-2016r. przed drzwiami nie znajduje się żaden strażnik. Są one jednak podłączone do prądu o natężeniu 400kV(kilo waty).

Rura, która służy za zsyp do karmienia artefaktu znajduje się od strony południowej. Ww. rura ma średnicę 30 centymetrów oraz przedzielona jest 4 śluzami z kuloodpornego szkła. W każdym z górnych rogów pokoju znajduje się kamera z noktowizorem monitorująca obiekt bez przerwy. Przy kamerach mają czuwać strażnicy z upoważnieniem poziomu 2, placówki z pomieszczenia informacyjnego, każdy z nich ma być wyposażony w conajmniej 5 zastrzyków rozbudzających klasy C. Pracownicy mają pilnować się nawzajem, a ich liczba na obecną chwilę ma wynosić conajmniej 3(zgodnie z rozporządzeniem dr.[CENZURA] z dnia 26-07-2016r.). Mają także mieć przy sobie zapas jedzenia na conajmniej 12h. Wszystkie te zabezpieczenia wynikają z możliwości wpływania na samopoczucie oraz psychikę osób/zwierząt poddanych działaniu podmiotu.

W suficie znajdują się 4 śluzy o średnicy 15 centymetrów. Są to zraszacze do mycia pomieszczenia, które odbywa się raz na miesiąc. Odpowiada za to dr.[CENZURA]. Na czas mycia pomieszczenia obiekt zostaje przeniesiony do jednej z dwóch celi zastępczych placówki, piętro wyżej. W podłodze znajdują się cztery odpływy o średnicy 5 centymetrów, przez które przepływa woda, wprost do kanalizacji.

Przy przenoszeniu obiektu na czas mycia pomieszczenia, bądź badań podmiot zostaje uśpiony środkiem SleepSun. Rura z pojemnikiem z ww. gazem usypiającym jest podłączana do śluzy w drzwiach i zostaje rozproszona po pokoju.

W trakcie medytacji obiektu należy mu natychmiast przeszkodzić wszelkimi dostępnymi sposobami. Pojęcie "medytacji" wytłumaczone zostaje dalej.

Opis: SCP-PL-102 to postać humanoidalna. W wyprostowanej postaci mierzy dokładnie 192,5 centymetrów. Obiekt waży 84 kilogramy i mimo prawidłowej wagi wygląd wskazuje na niedożywienie. Ciało podmiotu nie zawiera tłuszczu, po pobranej próbce skóry i mięsni, można wskazać budowę z samego białka. Artefakt przypomina wychudzonego mężczyznę, dojrzałego płciowo i zdolnego do posiadania potomsta. Po za kilkoma włosami na głowie, obiekt jest całkowicie pozbawiony owłosienia. Zęby pomimo braku mycia, zachowują biały odcień i nie tracą ostrości, pomimo usilnych prób ztępienia ich. Skóra jest koloru szarego, a oczy żółtego. Paznokcie na rękach podmiotu bardziej odpowiadają pazurom podobnym u psów, jednak są otrzejsze - ich także nie udało się ztępić. Paznokcie na nogach, są wytrzymalsze niż przeciętne. Jedynym ubraniem artefaktu są krótkie spodenki moro, pochodzenie nie znane.

Dodatek: SCP-PL-102 to drapieżnik. Rzadko poluje na zwierzęta, tylko w przypadku braku odpowiedniego pożywienia. Obiekt żywi się ludzkim mięsem i krwią. Ciało podmiotu nie wymaga witamin potrzebnych z warzyw i owoców. Po dokładniejszych badaniach, nerki, wątroba oraz żołądek artefaktu wytwarza je samoistnie, po posiłku złożonym z mięsa. W placówce, obiekt żywiony jest mięsem: wieprzowina, wołowina. Pojony jest wodą.

Pochodzenie obiektu: [CENZURA]
Dodatek: Po śmierci dr. [CENZURA] badaniem obiektu zajął się dr. Klaufus.
Pochodzenie podmiotu został na czas nieokreślony zastrzeżony przez dr. Klaufusa.
Dalej znajdują się zapisy z badań, wywiadów orazk innych akcji i incydentów związanych z SCP-PL-102.

Dodatek: Dla uproszczenia zapisu badań wprowadzone zostało pojęcie "medytacji" obiektu. Polega ono na przyjęciu przez podmiot pozycji embrionalnej oraz przejmowaniu władzy nad umysłem ofiary. Maksymalny zasięg wpływu nie jest określony. Najwyższy zanotowany wynosi 307 metrów.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License