SCP-PL-093

SCP-PL-093

Klasa obiektu: bezpieczne Euclid

przechowywanie - SCP-PL-093 jest przechowywany w pokoju z łóżkiem oraz toaletą, gdyż jak twierdzi nie potrzebuje więcej wygód, ponieważ w poprzednim życiu doznał ich zbyt wiele. W pokoju znajduję się również kamera na SCP-PL-093-1 źle się czuję gdy nie widze przez dłuższy czas ONYX'a 12.63c (tak podmiot nazywa SCP-PL-093-1)
Podmiot został znaleziony 30.1.20** we Wrocławiu w bunkrze nr. [ZMIENIONO]
opis - SCP-PL-093 jest humanoidem przypominającym w bardzo znacznym stopniu człowieka jednak jest kilka cech które go wykluczają z tej grupy:
1. Nadnaruralna siła - SCP-PL-093 jest niezwykle silny z niewiadomych przyczyn, potrafi ją wykorzystywać w umyślnych celach, nigdy bowiem nie doszło do przemocy wobec pracowników placówki, jednak wyjątek był gdy SCP-PL-093 dostał w swe ręce SCP-PL-093-1 lecz gdy doszło do takowej przemocy SCP-PL-093-1 został przeniesiony do innej placówki a klase podmoitu zmienono na euclid.
2.Umiejętność zmiany nastroju - podmiot może zmieniać nastrój danej osoby w promieniu [EDYTOWANO] km. Używa tej umiejętności tylko gdy pracownicy dotykają SCP-PL-093-1, wtedy podmiot zmienia ich nastrój na smutny i zmęczony dlatego wszelkie prace z SCP-PL-093-1 są utrudnione.
SCP-PL-093 ma również znamię na lewej ręce nieznanego pochodzenia (podmiot twierdzi, że ma je od urodzenia) które jest koloru czarnego i przypomina ono litery Ł oraz Ä.
SCP-PL-093-1 to zrobiona ze stali nieznanego pochodzenia opaska na ręke która idealnie pokrywa się ze znamieniem SCP-PL-093. Na opasce jest również ekran dotykowy w krztałcie tarczy zegarka. Uruchomienie SCP-PL-093-1 jest niemożliwe bez użycia znamienia na ręce SCP-PL-093..

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License