SCP-935

Indentyfikator podmiotu: SCP-935

Klasa podmiotu: Euclid

Specjalne czynności przechowawcze: SCP-935 musi być przechowywowany w garażu na torze wyścigowym z wyposażeniem mechanicznym takimi jak wkrętarka do opon, śrubokręt itp. Potrzebuje pełnej ekipy mechaników. Tor ma być patrolowany 24 godziny na dobę przez 2 strażników z upoważnieniem poziomu 3.

Opis: SCP-935 to bolid F1 drużyny [USUNIĘTO] z roku 2017. Znaleziony został w roku [DANE ZMIENIONO NA POLECENIE O5] w USA. Musi być użyty przynajmniej raz na dzień przez doświadczonego kierowcę. Po zatrzymaniu samochodu kierowcy trzeba podać preparat amnezyjny klasy B i wmówić osobie że jest kierowcą wyścigowym i umie jeździć a następnie sprawdzić umiejętności w jakimkolwiek bolidzie F1 z roku 2017. Jeśli czynności przechowawcze nie wykonane poprawnie należy ewakuować całą cywilizację w odległości 100 km oraz wysłać odział MFO Epsilon 11 by przedostać podmiot do nowego garażu. UWAGA! jeśli nie przetransportowany w ciągu 24 godzin należy uznać teren do 100 km za stracony więcej w incydencie 935-A.

Incydent 935-A:
[Przesłuchujący: Dr. Dam]
[Przesłuchiwany: Agent w stanie spoczynku [USUNIĘTO]

[Rozpoczęcie logu audio]
Dr. Dam: Witam opowiedz o tym incydencie.
Agent: Ok. Zaczęło się to gdy pierwsza kierowca popełnił samobójstwo dzień przed przez co nie mieliśmy czasu na znalezienie nowego.
Dr. Dam: Dobrze więc w tedy [PRZEGLĄDA KARTKI] bolid zaczął jechać sam i uruchomił tryb ataku?
Agent: Tak. To cholerstwo jechało jakieś 300 km/h i strzelało do wszystkiego co było w zasięgu.
Dr. Dam: I dlatego wezwaliście Epsilon 11?
Agent: To zrobiliśmy. Odpowiedzieli że to nie możliwe i uznali ten obszar za stracony.
Dr. Dam: Więc jak się wydostaliście?
Agent: Zlokalizowaliśmy SCP-935, lecz był wyłączony.Następnie zlokalizowaliśmy helikopter. Udało nam się podzcepić podmiot na linach. ustawiliśmy radio na częstotliwość Fundacji i wylecieliśmy w stronę placówki [USUNIĘTO]
Dr. Dam: Dobrze tyle wystarczy.
[Koniec logu audio]

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License