SCP-2145
Klasa podmiotu: Bezpieczne
Specjalne czynności przechowawcze: SCP-2145 musi być przechowywany w szklanym pomieszczeniu, które jest dzwiękoszczelne.Dostęp do SCP-2145 mają tylko pracownicy z upoważnieniem 3 i 4. Osoby o niższym upoważnianiu będą aresztowane i przetrzymywane w więzieniu ośrodka 12. SCP-2145 musi być monitorowany przynajmiej 4 godziny na dobę.
Osoby, które wchodził w bezpośrednią interakcje z podmiotem, muszą udać się na badania psychiatryczne.
Opis: SCP-2145 to sześcienna kostka o wymiarach 2cmX2cmX2cm. Wykonana jest z plastiku. Podmiot jest koloru białego z czarnymi oczkami. Podmiot posiada sześć pól w kształcie kwadratu o wymiarach 2cmX2cm. Na każdym z pól SCP-2145 znajduje się różna licza oczek zaczynnjąc od jednego kończąc na sześciu. SCP 2145 został znaleziony w mieście-- w kraju-- . Podmiot pozornie wygląda na niebezpiecznego, jednak po upływie 20 godzin od znalezienia i prechowywania SCP-2145 zacznie emitować bolsne impulsy powodujące silne bóle głowy i depresję. Po upływie 50 godzin od przechowywania SCP-2145 człowiek zacznie odczuwać myśli samobójcze oraz zacznie samokaleczać się, przeważnie w miejscach intymnych. po upływie 100 godzin osoba będzie próbowała odebrać sobie życie zazwyczaj skacząc z budynku. Patrz :Dodatek1. SCP-2145 poza bolesnymi impulsami nie wykazuje innych niebezpieczeństw.
Dodatek1:Notatka Johna-- znaleziona w 1999 roku :Nie mogę już wytrzymać. Te bóle! Te myśli samobójcze! Czuję się niepotrzebny! To już trwa ponad 4 dni. Chyba jedynym sposobem by to zakończyć jest odebranie sobie życia.source
O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License