Raport tymczasowy...
ocena: 0+x
btp.bmp

Wykres przedstawiający jedną z najmniej skomplikowanych struktur SCP-PL-067 w skali 1:1000000.

Identyfikator podmiotu: SCP-PL-067

Klasa podmiotu: Euclid

Specjalne Czynności Przechowawcze:
SCP-PL-067 znajduje się na dysku twardym, który jest przechowywany w opakowaniu nieprzewodzącym prąd elektryczny i musi być chroniony przez dwóch ochroniarzy. Wymagane jest, aby dysk twardy był sprawdzany regularnie co dwa dni.

Opis:
SCP-PL-067 to plik z ok. 20 minutowa ścieżką dźwiękową uzyskaną z komputera państwa ███████. Plik nosi nazwę "Warsaw in Hitler's occupation". Ścieżka dźwiękowa składa się ze wszystkich możliwych częstotliwości od [OCENZUROWANO] do [OCENZUROWANO] Hz. Badania wykazały, że ścieżka ta składa się również z częstotliwości o wartości ujemnej. Na nagraniu można usłyszeć losowo wygenerowaną muzykę z ogromną ilością szumów, której tempo po kilku minutach wzrasta i maleje. Ze względu na strukturę SCP-PL-067, odtworzony plik dźwiękowy natychmiastowo wywołuje schorzenia psychiczne (tiki nerwowe, urojenia, epilepsja, itp.) u osób, które ten plik odsłuchują. Gdyby SCP-PL-067 był przechowywany w niekontrolowanych warunkach mógłby doprowadzić do pandemii nieuleczalnych schorzeń u wszelkich żywych istot odbierających zakres częstotliwości dźwięku od 1 kHz do 10 kHz. Wszelkie choroby wywołane obecnością SCP-PL-067 są nieuleczalne. Nie wiadomo jednak jaka była przyczyna utworzenia SCP-PL-067 ani kto to stworzył. Struktura pliku jest na tyle niemożliwa, że nie da się zrekonstruować za pomocą żadnego programu.

Eksperymenty przeprowadzone na SCP-PL-067:

  1. Próba przerobienia SCP-PL-067 - uzyskanie ścieżki dźwiękowej bez szkodliwych częstotliwości.
  2. Próba nagrania SCP-PL-067 - uzyskanie fali o częstotliwości równej ok. 1 kHz.
  3. Próba zmniejszenia głośności SCP-PL-067 - niepowodzenie.
  4. Próba odwrócenia biegu SCP-PL-067 - muzyka identyczna do oryginału.

Eksperymenty z SCP-PL-067 przeprowadzone na ochotnikach:

Eksperyment SCP-PL-067-A
Podmiot odsłuchuje SCP-PL-067. Po odsłuchaniu nie wykazywał żadnych objawów. Dopiero po 11 minutach ujawniły się symptomy gorączki krwotocznej. Ponad 15% podmiotów testowych zostały zarażone tą chorobą. Dokonano natychmiastowej likwidacji wszystkich zarażonych podmiotów.

Eksperyment SCP-PL-067-B
Podmiot odsłuchuje SCP-PL-067. Po odsłuchaniu podmiot zemdlał i nie wykazywał żadnych oznak życia. Dopiero sekcja zwłok ukazała, że podmiot zmarł na raka mózgu podczas odsłuchiwania SCP-PL-067.

Eksperyment SCP-PL-067-C
Podmiot odsłuchuje SCP-PL-067. Po odsłuchaniu podmiot wpadł w głęboką depresję, wciąż powtarzał imię Władimir i podał rzekomą datę wybuchu III wojny światowej a była nią ██-██-████.

Eksperyment SCP-PL-067-D
Podmiot odsłuchuje SCP-PL-067. Po odsłuchaniu podmiot bez przerwy okazywał wielką tęsknotę do swoich rodziców. Po 3 godzinach zmarł z powodu palpitacji serca.

Eksperyment SCP-PL-067-E
Podmiot odsłuchuje SCP-PL-067. Dokładnie 5 minut po odsłuchaniu podmiot zachorował na jaskrę a wysokość jego głosu wzrosła o ok. 200 Hz.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License