Strona główna

Witaj w Sandboxie SCP-PL! Możesz tutaj ćwiczyć formatowanie, przechowywać prace, które dopiero dokończysz, a nawet przechowywać tu dzieła, którymi pochwalisz się innym, zanim opublikujesz je na głównej stronie Polskiej Filii Fundacji SCP.

  • Każdy może tworzyć i edytować tutaj swoje strony. Nie musisz przyłączać się do tego projektu, ale musisz być członkiem platformy Wikidot.
  • Nie edytuj sandboxów innych użytkowników bez ich zgody. Jeżeli nie chodzi o Twój sandbox, to nie ma żadnego powodu byś dokonywał w jakimkolwiek innym zmian, o które jego "właściciel" Ciebie nie poprosił. Nie rób tego nawet, jeżeli chcesz coś naprawić w dobrej wierze.
  • Prosimy nie tworzyć więcej niż jednego sandboxa na jednego użytkownika. Jeżeli musisz zachować w swoim sandboxie kilka szkiców, zaznajom się z kodem generującym zakładki, który opisany jest poniżej.

Jeżeli chcesz, możesz kliknąć powyższy przycisk, by zostać oficjalnym członkiem Sandboxa SCP-PL, ale wiedz, że to całkowicie opcjonalne i praktycznie nic dla Ciebie nie zmieni, oprócz tego, że będziesz wymieniony na liście użytkowników projektu. (Jeżeli nie widzisz żadnego przycisku, to znaczy to, iż już jesteś oficjalnym członkiem tego projektu).

Aby utworzyć sandbox, wpisz wybraną dla niego nazwę:


Zakładki

Dzięki nim możesz mieć w swoim sandboxie wiele zakładek, czyli móc przechowywać tam więcej prac. Skorzystaj z poniższego kodu:

[[tabview]]
[[tab Tytuł Pierwszej Zakładki]]
Tekst Twojej pracy.
[[/tab]]
[[tab Tytuł Drugiej Zakładki]]
Tekst kolejnej pracy.
[[/tab]]
[[/tabview]]

Jeżeli zrobisz to tak, jak należy, efekt powinien być taki:

Tekst Twojej pracy.


Ponadto zaznajom się z Syntaxem Wikidotu, by dowiedzieć się, jak można pogrubić tekst i tworzyć inne fajne efekty.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License