Hybryda

Identyfikator podmiotu:SCP-PL-131

Klasa podmiotu:Euclid

Specjalne Czynności Przechowawcze:Podmiot należy trzymać w pomieszczeniu z betonu o bardzo słabym oświetleniu. Podmiotowi należy dziennie sprowadzać dwa [2] zwierzęta hodowlane. Nie wolno wpuszczać nikogo do przechowalni SCP-PL-131. Osoby próbujące dostać się do przechowalni należy obezwładnić i poddać badaniom psychiatrycznym. Każdemu pracownikowi pozwala się zbliżać do przechowalni podmiotu. Do przechowalni można podejść bliżej niż 20 [m] tylko w celach badawczych.

Opis:SCP-PL-131 to postać humanoidalna. Jest to hybryda człowieka,nietoperza i (prawdopodobnie) pająka. Podmiot ściąga ofiary do siebie manipulując ich umysłami co zostało odkryte po Incydencie 131-PL-a. SCP-PL-131 został zdobyty podczas eksploracji starego kompleksu radzieckiego w [UTAJNIONO] (Polska). Od czasu zdobycia podmiotu urósł on o 90 [cm] wzrost jest liczony ''na oko" ponieważ do podmiotu nie da się zbliżyć co uniemożliwia zważenie go. Podmiot prawdopodobnie był radzieckim eksperymentem. Podmiot ciężko ranił dwóch [2] funkcjonariuszy MFO oraz jednego [1] naukowca. Ww. osoby musiały zostać przeniesione z powodu stresu pourazowego. Podmiot obecnie znajduje się w Strefie 7 w [UTAJNIONO] (Polska)

Dodatki:
Incydent 131-PL-a:
Członek personelu zbliża się do przechowalni myjąc podłogę. Zbliżając się do przechowalni na 15 [m] upuszcza mop i idzie w stronę wrót przechowalni. Nie reaguje na ostrzeżenia ochrony otwierając drzwi i wchodząc do przechowalni.
Ochroniarze zamknęli wrota po czym z przechowalni zaczęły dochodzić krzyki potem już tylko jęki.

Wniosek o przeklasyfikowanie podmiotu:
Dr [UTAJNIONO] prosi Radę O5 o przeklasyfikowanie SCP-PL-131 z klasy Euclid do klasy Keter z powodu Incydentu 131-PL-a.
Wniosek odrzucony.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License