Hideki's Box of ajdija

Identyfikator podmiotu: SCP-PL-

Specjalne Czynności Przechowawcze: SCP-PL- jest przechowywany w pokoju urządzonym na pokój stylizowany na zwykłą, codziennie używaną łazienkę z wanną, sedesem, lustrem i umywalką oraz kilkoma przedmiotami codziennego użytku takimi jak ostrza do golenia się, szampony czy odżywki do włosów.

Wszystkie przedmioty z datą ważności do użycia takie jak środki czystości czy odświeżacze powietrza muszą być wymieniane, tydzień przed upływem daty ważności, przez specjalnie przeszkolony personel klasy D nieświadomy tego co się znajduje w środku. Wszystkie przedmioty wyniesione muszą ulec spopieleniu w obecności personelu z upoważnieniem minimum poziomu 2 oraz spisanym dokładnym protokołem zdarzenia.

Personel klasy D przydzielony do zadania ma obowiązek stawiania się na badania psychologiczne raz w tygodniu w terminie dogodnym dla niego oraz jest zobowiązany do poddania się dokładnym oględzinom całego ciała przez personel naukowy z upoważnieniem minimum poziomu 2 zaraz po wyjściu z "łazienki", w wypadku zaniechania tych czynności, nadmierną dociekliwość bądź wystąpienia jakichkolwiek anomalii na ciele bądź psychice jednostki personelu klasy D wymagana jest natychmiastowa terminacja jednostki z wyjątkiem jednostek które dostały od tego czasowe bądź trwałe zwolnienie od personelu z upoważnieniem poziomu 4 lub wyżej wydawane tylko w celu przeprowadzania badań.

Personel klasy D ma bezwzględny zakaz dotykania słuchawki prysznica oraz kurków w wannie chyba że zostanie poinstruowany inaczej, za złamanie zakazu wymagana jest natychmiastowa terminacja jednostki oraz podanie środków amnezyjnych klasy A reszcie załogi.

O pozwolenie na przeprowadzanie eksperymentów może się ubiegać personel z upoważnieniem poziomu 2 i wyższym, decyzję rozpatrzyć musi członek personelu z upoważnieniem poziomu 4 lub wyższym.

Specjalne Czynności Przechowawcze dla obiektów SCP-PL- -1_x są układane oraz przekazywane odpowiedniemu, wydelegowanemu do opieki nad SCP-PL- -1, przez uprawniony do tego personel (poziom uprawnień 4 bądź większy) dla każdego pojedynczego obiektu oddzielnie.

Opis: Przedmiot wygląda niczym zwykła biała słuchawka prysznicowa, nosząca ślady używania. Po podłączeniu do węża oraz dostarczeniu do obiektu wody nie występują żadne anomalie dopóki pod strumień wody nie włoży się żywego zwierzęcia w tym i ludzi.

Próbki wody pobrane zarówno bezpośrednio ze strumienia, jak i z rury odpływowej wanny bądź brodzika w którym aktualnie zamontowany jest SCP-PL- nie wykazują żadnych anomalii badź odstępstw od normy, tak samo, o ile żaden zwierzęcy obiekt nie jest wystawiony na działanie SCP-PL-, woda zebrana z obu źródeł jest chemicznie identyczna z tą która jest dostarczana do słuchawki.

Z nieznanych przyczyn dostarczanie innych substancji do słuchawki niż wody powoduje jej zatkanie się i niemożność jej użycia dopóki nie zostanie dokładnie wyczyszczona z płynu jakim była zasilana.

Po incydencie xxx-06 wprowadzone zostały dodatkowe restrykcje w związku z czym jest kompletny zakaz używania przy eksperymentach substancji innych niż woda w zestawieniu z SCP-PL- , zakaz został wystosowany przez 05-█.

Gdy pod strumieniem wody tryskającym z SCP-PL- znajdzie się przedstawiciel królestwa zwierząt kręgowych woda wydaje się zdzierać całą tkankę miękką z jaką będzie miała styk, strumień wody zdaje się nie oddziaływać w żaden sposób na kości przez co mózg w większości przypadków zostaje nienaruszony.

Obiekt który znajdować się będzie pod strumieniem wody, od teraz nazywany SCP-PL- -1_x, gdzie x to kolejny numer, (z numeracji wyłączony jest personel klasy D którego spotyka terminacja nie dłużej niż 48 godzin po wystawienie się na działanie SCP-PL-) zdaje się nie zauważać postępującego zaniku tkanek miękkich i wykazuje niechęć do opuszczenia strumienia wody dopóki nie będzie "czysty" co oznacza nie mniej, nie więcej jak pozbycie się minimum 90% tkanki miękkiej z ciała.

SCP-PL- -1 po kompletnym umyciu się zdaje się nie zauważać faktu iż został z niego niemal tylko szkielet dopóki się mu tego nie uświadomi werbalnie, przeglądając się w lustrze większość SCP-PL- -1_x zapytane o zmiany w swoim wyglądzie komentują to najczęściej uwagami iż mają wrażenie jakby ich włosy były krótsze bądź rzadsze, rzadko zdarzają się podobne uwagi dotyczące męskiego zarostu na twarzy.

Obiekt, niezależnie czy mu się uświadomi w jakiej sytuacji jest przestaje wykazywać zainteresowanie do noszenia ubrań jakiegokolwiek rodzaju uznając je za zbędne (eksperyment #3 seria #1), nie wykazuje zainteresowania do przyjmowania pokarmów jak i płynów, zaś zachowanie SCP-PL- -1 jest podobne do zachowania sprzed prysznicu, jednak wzmocnione (skłonności do wybuchów agresji przed prysznicem powodują dużo częstsze i mocniejsze wybuchy agresji po prysznicu, usposobienie przyjazne zaś po kąpieli jest spotęgowane do niemalże nachalnej formy). Do tego większość nieprzyjaznych warunków środowiskowych takich jak skrajne temperatury, nasłonecznienie etc. wydają się nie mieć wpływu na SCP-PL- -1

Zwierzęta inne niż ludzie zachowują dokładnie te same właściwości, wydaje się przy okazji że zwierzęta po kąpieli mogą przejawiać większą inteligencję niż przed nią.

W tej chwili pod stałą opieką Fundacji znajduje się 23 obiektów SCP-PL- -1_x. Jest to kolejno:
15 mężczyzn w wieku 19-35 lat, będących wcześniej personelem klasy D, nieprzydzielonym do pracy przy SCP-PL- , wybranym ze względu na swoje łagodne usposobienie, 4 kobiety będące przed zdarzeniem personelem klasy D, z czego jedna z nich miała 65 lat i była po menopauzie, reszta zaś byłą w przedziale wiekowym 20-25 lat i wybrane zostały one ze względu na łagodne i służalcze niemal usposobienie. Trójka zwierząt z czego jedno to cielak, jedno to pies, a jedno to szczur, wszystkie przyzwyczajone do obecności człowieka i łagodnie usposobione, lubiące przebywać we własnym towarzystwie. W wyniku błędu SCP-PL- -1_37, będącą przed kąpielą osobą nadzorującą pracę personelu klasy D wymieniającego wszelkiego rodzaju kosmetyki w łazience, SCP-PL- -1_37 miała upoważnienia poziomu 2 i spory zapał do pracy dlatego po incydencie zdecydowano się na pozostawienie jej przy życiu do wykorzystania jako informatora w planowanym experymencie, resztę jej ekipy terminowano w trybie natychmiastowym.

Info, jakby ktoś chciał to dokończyć to róbta co chceta, chyba że mi się uda to wcześniej dokończyć i opublikować na wiki SCP zanim ktos inny podoła temu zadaniu.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License